Гвозди BOSTITCH F333100Q
Все о товаре
Характеристики
Отзывов
0
Вопросы
0
Нет в наличии
Код Товара: F333100Q
Артикул: F333100Q
Производитель: BOSTITCH
Бонусные баллы: 83
Характеристики: (Смотреть все)
Виробник
BOSTITCH
Діаметр цвяха, мм
3.33
Довжина цвяха, мм
100
Комплектація
Країна-виробник
Польща
Описание
Особливості F333100Q
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів з барабанною обоймою
✔ Тип цвяха: ″F″
✔ Довжина цвяха: 100 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.33 мм
✔ Діаметр капелюшка: 7.2 мм